Saltica Tek Kullanımlık Sigaralar (Disposable)

Saltica Tek kullanımlık elektronik Sigara Çeşitleri yani kullan at e-sigaralar kompakt tasarımlıdır. Ayrıca bu cihazlar MTL içim sergileyen tek kullanımlık cihazlardır. Yeniden şarj dolumu, likit değişimine ya da coil takma, veya çıkarma işlemlerine gerektirmez. Konforlu ve basit kullanım sunan kullan at sigaralar Vaping dünyasının yükselen trendi haline gelmiş durumdadır.

Saltica’nın tasarladığı modern ve kullanışlı tek kullanımlık e-sigaralardandır. Alt hava akım ayarı ile RDL ve MTL içim çeşitlerini destekleyerek ideal boğaz vurumu sağlar. Ayrıca yoğun aroma performansını getiriyor.

Tat seçenekleri olarak Meyveli, buzlu, tütünlü, mentollü, şekerli ve hatta kolalı aromaları ile geniş bir lezzet yelpazesini kullanıcıların beğenisine sunar. Saltica Kullan At Kit’ler 20mg ve 50mg nikotin seviyeleri ve 50/50 VG/PG oranları ile özellikle geleneksel sigarayı bırakmak isteyen aday kullanıcıların ilk tercihlerinden oluyor.

Saltica 10000 VS Vozol 10000 Puff

İhtiyaca göre farklı nikotin oranları ve nefes sensörlü içim stilleri ile dengeli bir geçiş süreci sunan Saltica kullan-at cihazlar 7ml likit hazneleri, 1200mAh güçlü entegre bataryaları ile kullanıcılara 3500 Puff çekim boyunca eşlik ederler. Ayrıca daha iyi Vape deneyimi sunan Vozol 12000 Puff Elektronik Sigara çeşitlerini denemenizi öneririz.

Saltica 3500 Puff Aroma İçerikleri

Banana Ice 3500 Puff, Olgun Muz lezzeti ve Buz ferahlığını yoğun tat ve koku ile sunan Banana Ice Disposable Vape Kit, meyve sever MTL kullanıcıları için yumuşak içimi ideal boğaz vurumu ile getiriyor.

Saltica Watermelon Ice 3500 Puff, Tatlı Karpuz lezzetini serinletici Buz etkisiyle bir araya getiren Watermelon Ice Kullan At Sigara hafif ve canlandırıcı içim isteyen MTL severlere dengeli boğaz vurumu ve nikotin oranları ile bir arada sunuyor.

Energy Ice 3500 Puff : Enerji İçeceğinin canlandırıcı etkisinden hoşlanan vaping severler için gerçeğe en yakın lezzeti hem kokusu hem de tadıyla sunan Saltica Energy Ice, MTL içimini farklı nikotin oranlarında ipeksi içimle getiriyor.

Saltica Virginia Tobacco 3500 Puff, Klasikleşmiş lezzetin 20mg ve 50mg nikotin oranlarıyla MTL kullanıcılarına hitap ediyor. Virginia Tobacco aranılan boğaz vurumu ideal çekim ile bir arada getiriyor.

Fresh Mint 3500 Puff, Saltica’nın en serinletici lezzetlerinin başında geliyor. Nane ferahlığının Buz dokunuşu ile güçlendirildiği Saltica Fresh Mint 3500 Puff boyunca MTL içim sağlamaktadır. RDL içim severlere aradıkları serinletici etkiyi dengeli çekim ile bir arada sunuyor.

Saltica Tek Kullanımlık Elektronik Sigara White 3500 Puff’un Devamı

Strawberry Ice 3500 Puff, Meyveli lezzetlerin en rağbet göreni Çilek, Buz ferahlığı ile hafif fakat etkili bir karışım oluşturuyor. Rahat MTL içimini ağız sulandırıcı Çilek lezzeti ve kokusu ile bir araya getiren Saltica Strawberry Ice farklı nikotin seviyeleri ile çeşitlendiriliyor.

Mango Ice 3500 Puff, tropikal lezzetlerin en uğrak noktası olan Mango lezzetini Buz ferahlığı ile bir arada sunan Saltica tek kullanımlık e-sigarasıdır. Dahası 3500 Puff boyunca MTL severlere mangonun yumuşak içimini serinleticidir. Buz dokunuşu ile getiren Saltica Mango Ice 20mg ve 50mg nikotin alternatifleri ile çeşitlendiriliyor.

Blueberry Ice 3500 Puff, orman meyveli lezzetlerin en çok tercih edileni Yaban Mersini aromasının Buz ferahlığı ile zenginleştirilen Saltica tek kullanımlık e-sigarasıdır. Sadece tadıyla değil, ağız sulandırıcı hoş kokusuyla da öne çıkar. Saltica Blueberry Ice 3500 Puff dengeli boğaz vurumu veya nikotin alternatifleriyle MTL içim sürecine denge ve konfor katıyor.

Saltica Cola Ice 3500 Puff, yaz aylarının klasikleşmiş lezzeti Kola aromasını gerçeğe en yakın tatla sunar. Aynı zamanda serinleticidir. Ayrıca hafif içimi ve hoş kokusuyla Satica Cola Ice 20mg ve 50mg nikotinlidir. Bu opsiyonlarıyla çeşitlendirilirken pratik kullanımı ve kolay taşıması ile MTL severlere her ortamda eşlik ediyor.

Cream Tobacco 3500 Puff, Saltica tek kullanımlık e-sigara serisine ait iki Tütün lezzetinden biridir. Krema dokunuşuyla Tütün lezzetinin keskin etkisini yumuşatan karışımlıdır. Meyveli aromalardan hoşlanmayan aynı zamanda Tütün aromasını sert bulan içindir. MTL kullanıcıları için Saltica Cream Tobacco Tek Kullanımlık Vape Kit dengeli bir alternatif oluşturuyor.

Saltica Tek Kullanımlık Elektronik Sigara 3500 Puff Saltica Elektronik Sigara Aromaları

Saltica Cotton Candy 3500 Puff, yumuşak içimi ve baş döndürücü kokusuyla serinin en renkli seçeneklerinden birini oluşturuyor. Dahası pamuk Şekeri lezzetinin damaklardan silinmeyen etkisini iddialı boğaz vurumu vardır. İki farklı nikotin oranı opsiyonu ile MTL kullanıcılarına sunmaktadır. Saltica Cotton Candy içim deneyimine renk katmak isteyen kullanıcıların ilk tercihi oluyor.

Lychee Ice 3500 Puff, içeriğinde tropik bir lezzet olan Liçi meyvesi ve Buz aroması bulunmaktadır. Yumuşak içimli bir Saltica tek kullanımlık e-sigarasıdır. Üzümlü aromaya sahip olan Liçi, Buz dokunuşuyla serinletici etkisini ortaya koyar. Ayrıca iddialı boğaz vurumu ile istenilen MTL performansını sağlamaktadır. Saltica Lychee Ice Vape Kit farklı lezzetleri denemekten hoşlanan vaping severler için ideal tercih oluyor.

Saltica Bubble Gum 3500 Puff, Saltica tek kullanımlık e-sigara serisine ait Sakız aromalı lezzettir. 3500 Puff boyunca MTL severlere herkesçe sevilen klasikleşmiş Sakız aromalarını eşsiz bir karışımla ortaya koymaktadır. Saltica Bubble Gum 3500 PUFF Cotton Candy gibi tatlı ve renkli alternatiflerden hoşlanan için idealdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vozol Destek
Vozol Destek
UYARI !!! 18 Yaş Altı satış yoktur !!!
Bilgi: İletişim saatleri: Hafta içi 09:30 - 15:00 / Cumartesi günü: 09:30 - 13:00 (Harici Mesaj bırakabilirsiniz akşamları genel olarak bakıp cevap veriyoruz.)
Merhaba, Stoklar güncel !!! olmayan ürünleri sormayınız. Sadece havale/eft ödemeyle sipariş alıyoruz. Kapıda ödeme yoktur. Saat 14:30'a kadar ödemesi gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişler Yurtiçi Kargo ile İstanbul'dan çıkıyor. Elden satış, kurye ile satış yok. Tüm ürünler orijinal seri kodu kutuludur. Resmi sitesinden orijinallik sorgulaması yapılamayan ürün satışımız yoktur. Yoğun çalışıyoruz lütfen stokta olmayan ürünler var mı diye sormayınız veya ne zaman gelecek diye sormayınız geliş zamanları belirsizdir. Anlayışınızdan dolayı teşekkürler.