Vozol Güvenceli Alışveriş Nedir?

Vozol Güvenceli Alışveriş, Tüm Vozol ve Saltica puff elektronik sigara satış sitelerimizden ilk kez alışveriş yapacak olan müşteri adaylarımız için referans olacak müşteri yorumları ve orijinal ürün bilgi detayları içerikleridir. Bu içerik ve müşterilerimizden gelen yorumları havale, eft veya fast yoluyla ödeme yapacak müşteri adaylarımızın güvenini kazanmak için oluşturduk. İlk olarak sık sorulan sorulan sorulara kısa cevaplarla bilgilendirelim en sonunda da müşterilerimizden gelen whatsapp mesajlarını paylaşalım ki ilk kez satın alacak Vozol veya Saltica Puff kullanıcı adaylarının neden bizden alışveriş yapmak tercihinde bulunmalarına cevap olsun.

UYARI: TEK İLETİŞİM NUMARAMIZ : 05365432190’dır farklı numaralardan iban verilmesi durumunda bizim ekran görüntüsü referanslarımız paylaşılması durumlarında itibar etmeyiniz.

1-) Ürünleriniz Orijinal Midir?

Cevap: Tüm ürünlerimiz orijinal, kapalı, kutulu ve seri kodlu ürünlerdir. Ürünleri resmi sitesinden serial kod veya QR kod ile sorgulayarak orijinal olduğunu teyit edebilirsiniz.

2-) Ürünler kutulu mu? İlk kez biz mi açıyoruz?

Cevap: Evet ürünlerin tamamı dış kutulu, ve iç folyoludur. İlk kez sizin açtığınızı garanti eden iç folyosunu ve dış kutusunun daha önceden açılma durumu rahatlıkla fark edebilirsiniz.

3-) Satın aldığımı ürün mü gönderilmektedir?

Cevap: Kesinlikle satın aldığınız ürün gönderilmektedir. Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Stokta olmayıp da yerine başka bir ürün gönderme gibi bir durum söz konusu değildir. Farklı satıcılar ile karıştırmayınız. Ne satın alıyorsanız o ürün gönderilir emsal veya farklı ürün göndermek gibi bir şey söz konusu olamaz.

4-) Ürünleri nasıl biçimde gönderiyorsunuz?

Cevap: Satın aldığınız tüm ürünleri patpata sararak korunaklı şekilde gönderiyoruz. Satın alma ve sipariş detaylarının hepsi her ilanın altında bulunan kargo bilgisi sekmesinde yer almaktadır.

Vozol satın alan müşterilerimizden gelen yorumlarımız